Elektryk Chorzów pogotowie elektryczne usługi i instalacje elektryczne

Jako elektryk Chorzów oferujemy usługi naprawcze dostępne dla naszych Klientów przez całą dobę. Nasze zespoły naprawcze działają przez 7 dni w tygodniu. Nasze pogotowie elektryczne Chorzów działa kompleksowo i rzetelnie - nie trzeba po nas wykonywać poprawek, a wszystkie nasze usługi elektryczne. Zapewniamy indywidualne podejście i krótki czas reakcji po kontakcie z naszą infolinią. Dysponujemy terenowymi zespołami elektryk Chorzów, które są w stanie szybko dotrzeć na miejsce awarii.

Zadzwoń 24/7
+48 570 004 274
elektryk Chorzów pogotowie elektryczne usługi instalacje elektryczne
W CZYM CI POMOŻEMY

Elektryk Chorzów sprawdzone usługi i instalacje elektryczne 24h

Nagłe awarie instalacji elektrycznych są poważnym problemem - ich samodzielne usuwanie może skończyć się uszkodzeniem sprzętu, pożarem, a nawet porażeniem. Z tego powodu najlepiej wezwać nasze pogotowie elektryczne. Każdy nasz elektryk Chorzów posiada stosowne uprawnienia, wiedzę oraz kwalifikacje, które pozwalają mu radzić sobie z awariami.

Posiadanie stałego dostępu do energii elektrycznej jest niezwykle istotne dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Awaria sieci energetycznej może przytrafić się w każdej chwili, niezależnie od stanu instalacji elektrycznej, dlatego warto mieć pod ręką kontakt do elektryk Chorzów, który sprawnie wykona naprawę.

Awarie i Pogotowie elektryczne
Przyłącza i Instalacje elektryczne Chorzów
Montaż/wymiana Lamp, Gniazdek, Wyłączników
Podłączanie Kuchenek i Płyt Indukcyjnych
Pomiary elektryczne
Inne Usługi elektryczne
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy sprawnie, rzetelnie i solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny Sprzęt i Obsługa 24/7
Poznaj nas lepiej

Pogotowie elektryczne Chorzów

Nasi fachowcy z elektryk Chorzów znają się na instalacjach elektrycznych, komputerowych, domofonowych, nagłośnieniowych, teleinformatycznych i komunikacyjnych. Nasze pogotowie elektryczne Chorzów podłącza urządzenia elektryczne do sieci, a także podprowadzamy zasilanie do miejsc, w których wcześniej go nie było.

W naszej ofercie znajduje się szereg usług:

  • Usuwanie awarii instalacji elektryczny - przyczyn oraz skutków
  • Interwencyjne działania naprawcze o każdej porze dnia i nocy
  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych
  • Podłączanie płyt indukcyjnych (posiadamy uprawnienia SEP)
  • Odgromowe, oświetleniowe i cykliczne pomiary parametrów sieci elektrycznej
  • Modernizacja starych instalacji elektrycznych zgodnie z najnowszymi standardami

Firma elektryczna Chorzów

Nasi fachowcy z elektryk Chorzów umieją ustalić przebieg instalacji elektrycznej. W starych domach często znajdują się instalacje elektryczne, które wykonane zostały z dwużyłowych przewodów aluminiowych. Po dwóch dekadach wymagają one wymiany, gdyż utleniają się powierzchniowo, mogą się łamać, luzować lub przepalać, co powoduje, że instalacja stwarza zagrożenie pożarowe.

Wykwalifikowany elektryk Chorzów jest w stanie usunąć wszystkie stare aluminiowe przewody i zastąpić je nowymi. Stawiamy na produkty wysokiej jakości. Wykonujemy naprawy z wykorzystaniem materiałów dostarczonych przez Klientów, ale też pomagamy w wyborze i zakupie. Posiadamy rabaty w hurtowniach elektrycznych, co pozwala obniżyć koszt wymiany instalacji elektrycznej. Cena modernizacji starej instalacji elektrycznej ustalana jest indywidualnie i zależy od zakresu prac, które muszą zostać wykonane. Wieloletnie doświadczenie pogotowie elektryczne Chorzów pozwala nam przeprowadzić modernizację sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

+20
Lat
doświadczenia
+1229
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Instalacje elektryczne Chorzów

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasz elektryk Chorzów najpierw dokona wyceny, a do pracy przystąpi dopiero po zatwierdzeniu kosztów. Wszystkie dodatkowe trudności wynikające ze złego stanu instalacji są od razu komunikowane, a więc nie narażamy Klientów na dodatkowe i niechciane koszty.

Stawiamy na profesjonalizm i nad każdą naprawą czuwa doświadczony elektryk Chorzów z wieloletnim stażem. Przykładamy dużą uwagę do tego, żeby nasza praca była wykonana rzetelnie i profesjonalnie. Przez wiele lat działalności zgromadziliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie polecają nas innym. Podczas pracy stawiamy na bezpieczeństwo.

Elektryk Chorzów usługi elektryczne

Każdy nasz elektryk Chorzów posiada niezbędne środki ochrony osobistej, a dzięki praktyce i regularnym szkoleniom umie wykorzystywać najnowsze narzędzia. Wykonujemy kompleksowe prace naprawcze w trybie interwencyjnym lub planowo. Nasze pogotowie elektryczne jest najbezpieczniejszym sposobem na naprawienie usterki w instalacji elektrycznej.

Elektryk 24h z dojazdem do klienta

Nasze pogotowie elektryczne Chorzów zatrudnia wyłącznie elektryków, którzy posiadają uprawnienia SEP. Pozwalają one na pracę z instalacjami elektrycznymi, a także na montaż płyt grzewczych. Nasi fachowcy umieją poradzić sobie z takimi awariami, jak zanikające napięcie w punktach instalacyjnych, przeciążenie lub zawilgocenie instalacji, przepięcia elektryczne lub zwarcie przewodów.

Częstą usterką jest także przepalenie końcówki przewodu elektrycznego. Wymieniamy uszkodzone przewody i usuwamy także przyczyny awarii, a nie same skutki. Nasza firma jako profesjonalny elektryk Chorzów usuwa awarie w odmach mieszkalnych, biurach, sklepach i lokalach usługowych. Uprawnienia SEP pozwalają nam wymieniać i naprawiać skrzynki rozdzielcze, bezpieczniki, płyty indukcyjne i elektryczne oraz gniazdka. Z użyciem profesjonalnego sprzętu wykonujemy pomiary parametrów instalacji elektrycznych, co pozwala nam określić, czy wszystkie jej elementy działają prawidłowo. Wymiana instalacji wskazana jest już po około 20 latach jej użytkowania.

Pogotowie elektryczne Chorzów

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu obsługiwania, projektowania, modernizowania, naprawiania i montowania instalacji elektrycznych. Nie boimy się innowacji i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Każdy nasz elektryk Chorzów posiada niezbędny sprzęt, środki ochrony osobistej, wiedzę oraz doświadczenie - pozwala to na zrealizowanie nawet najtrudniejszego zlecenia. Pogotowie elektryczne Chorzów oferuje doradztwo podczas projektowania instalacji elektrycznej - wiemy, na co zwracać uwagę, gdzie najlepiej umieszczać gniazdka i jakie rozwiązania technologiczne zastosować, aby uzyskać najlepsze efekty. Wymieniamy bezpieczniki i urządzenia rozdzielcze starego typu, zastępując je nowoczesnymi produktami najlepszych producentów.

Na życzenie Klientów jako elektryk Chorzów świadczymy też inne usługi elektryczne, takie jak montaż oświetlenia i kamer oraz podprowadzenie instalacji elektrycznej do bramy wjazdowej. Montujemy i naprawiamy instalacje domofonowe oraz telekomunikacyjne. Nasze doświadczenie przekuwamy w efektywną pracę.

Copyright © 2023 zaufanyelektryk.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 004 274