Elektryk Sosnowiec - usługi i instalacje elektryczne

Awaria sieci elektrycznej może przytrafić się każdemu. Jako elektryk Sosnowiec oferujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc w zakresie usuwania usterek oraz ich przyczyn. Jako pogotowie elektryczne Sosnowiec zapewniamy kompleksowe podejście, które pozwala nam na przywrócenie zasilania oraz wdrożenie rozwiązań na przyszłość. Doskonale radzimy sobie w trudnych sytuacjach i umiemy pracować pod presją czasu. Działamy rzetelnie i terminowo.

Zadzwoń 24/7
+48 570 004 274
W CZYM CI POMOŻEMY

Elektryk Sosnowiec sprawdzone usługi i instalacje elektryczne 24h

Brak zasilania może skutecznie uniemożliwić wykonywanie pracy. Jako elektryk Sosnowiec swoje usługi kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale też firm i przedsiębiorstw - nie jest nam straszna nawet awaria w środku nocnej zmiany. Zespoły naprawcze działają nieustannie, aby nasi Klienci zawsze mieli dostęp do energii elektrycznej. Każdy nasz doświadczony elektryk Sosnowiec zna się na swoim fachu.

Bogate doświadczenie, zainteresowanie nowościami technologicznymi oraz ważne uprawnienia SEP pozwalają nam jako elektryk Sosnowiec działać podczas montowania, konserwacji, remontu czy prac kontrolnych związanych z instalacją elektryczną. Każdy nasz fachowiec to doświadczony elektryk Sosnowiec, który posiada uprawnienia, wiedzę i wszystkie niezbędne narzędzia. Odnajdujemy się zarówno w starej zabudowie, jak i na placu budowy.

Awarie i Pogotowie elektryczne
Przyłącza i Instalacje elektryczne Sosnowiec
Montaż/wymiana Lamp, Gniazdek, Wyłączników
Podłączanie Kuchenek i Płyt Indukcyjnych
Pomiary elektryczne
Inne Usługi elektryczne
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy sprawnie, rzetelnie i solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny Sprzęt i Obsługa 24/7
Poznaj nas lepiej

Pogotowie elektroniczne Sosnowiec

Awarie elektryczne zdarzają się z różnych przyczyn - najczęściej jest to wadliwa konstrukcja instalacji lub jej nieprawidłowa eksploatacja. W razie przeciążenia instalacji jako elektryk Sosnowiec oferujemy także możliwość modernizacji.

Nasze usługi:

 • Montaż oświetlenia
 • Wykonywanie pomiarów parametrów instalacji elektrycznej
 • Odbiory powykonawcze w nowych i modernizowanych budynkach
 • Montaż płyt indukcyjnych z uprawnieniami SEP
 • Planowanie i doradztwo z zakresu instalacji elektrycznych
 • Wymiana starych instalacji elektrycznych
 • Obsługa i montaż instalacji niskoprądowych
 • Ocena stanu przewodów oraz punktów w instalacji elektrycznej

Firma elektryczna Sosnowiec

Instalacja elektryczna wykonana przez naszych fachowców zapewnia wysoki poziom ochrony przed pożarem. Jako elektryk Sosnowiec zdajemy sobie sprawę z tego, że niesprawna instalacja grozi wybuchem pożaru. Pierwszym krokiem, jaki zawsze podejmujemy, jest kompleksowe sprawdzenie stanu instalacji elektrycznej.

Wykorzystujemy do tego precyzyjne mierniki parametrów instalacji elektrycznych. Wiemy jak z nich korzystać i jak interpretować wskazane przez nie wyniki. Dzięki temu świadczone przez nas usługi elektryczne są na najwyższym poziomie. Instalacje, które wykonano ponad dwie dekady temu, zwykle wymagają wymiany. Przewody utleniają się, stwarzając zagrożenie pożarowe.

+21
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Instalacje elektryczne Sosnowiec

Awaria instalacji elektrycznej może przytrafić się o każdej porze dnia i nocy. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalną całodobową infolinię. Od razu po przyjęciu zgłoszenia wysyłamy do interwencyjnej naprawy nasz najbliższy dostępny zespół naprawczy. Jako elektryk Sosnowiec jesteśmy w stanie dotrzeć niemalże wszędzie na terenie miasta w godzinę. Przykładamy dużą wagę do tego, żeby nasze ekipy działały sprawnie - krótki czas reakcji zmniejsza szansę na wystąpienie pożaru, uszkodzenie urządzeń i przepalenie się bezpieczników.

Posiadamy wiedzę i sprzęt, które pozwalają nam na kompleksową wymianę uszkodzonej instalacji elektrycznej. Jej najważniejszym punktem jest skrzynka rozdzielcza, która w razie poważnej awarii ucierpi najbardziej. Nasz elektryk Sosnowiec jest w stanie wymienić ją w ciągu kilku godzin nawet przy bardzo mocno rozbudowanej instalacji elektrycznej, do której zaginęła dokumentacja techniczna.

Elektryk Sosnowiec 24h z dojazdem

Za naszą mocną pozycję na rynku odpowiada profesjonalne podejście - od elektryków wymagamy nie tylko uprawnień i wiedzy, ale też zaangażowania. W ten sposób jako elektryk Sosnowiec świadczymy usługi najwyższej jakości. Każdą awarię traktujemy indywidualnie i nie bagatelizujemy nawet najmniejszych zleceń.

W kwestii sprzętu stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Każdy nasz elektryk Sosnowiec wyposażony jest w niezbędne narzędzia, dzięki którym jest w stanie szybko wykryć i naprawić usterkę. Najpotrzebniejszy sprzęt to:

 • Próbnik napięcia
 • Sprzęt do skuwania ścian
 • Urządzenia pomiarowe
 • Nóż monterski
 • Taśmy i koszulki izolacyjne
 • Szczypce
 • Wkrętaki
 • Obcinaki i ściągacze do kabli
 • Praski i zaciskarki do przewodów
 • Klucze nasadowe

Usługi elektryczne Sosnowiec

Technologia nieustannie pędzi naprzód, dlatego wychodzimy jej naprzeciw i wysyłamy naszych elektryków na szkolenia. Posiadamy uprawnienia SEP i znamy się na swoim fachu. W trakcie wieloletniej pracy dla naszych Klientów mieliśmy do czynienia z szeregiem nieoczywistych awarii i skomplikowanych prac montażowych, które stały się dla nas źródłem cennego doświadczenia. Wykorzystując zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną, codziennie staramy się zasłużyć na Państwa zaufanie. Nie ma dla nas problemów związanych z elektryką, których nie jesteśmy w stanie rozwiązać.

Pogotowie elektryczne Sosnowiec do Twojej dyspozycji 24h

Chociaż ogólne zasady funkcjonowania instalacji elektrycznych są podobne, każda z nich jest inna. W starym budownictwie często nie istnieją dokumenty, a nasza praca wymaga poszukiwania przewodów, które znajdują się w ścianach. Jako elektryk Sosnowiec wykorzystujemy wówczas specjalistyczny sprzęt. Podczas pracy z instalacjami elektrycznymi nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Zarówno małą naprawę gniazdka elektrycznego, jak i montaż dużej instalacji elektrycznej realizujemy z największą starannością i precyzją.

Copyright © 2023 zaufanyelektryk.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 004 274