Elektryk Tychy pogotowie elektryczne usługi i instalacje elektryczne

Nasz elektryk Tychy jest w stanie dotrzeć do Klienta w możliwie jak najkrótszym czasie, posiadając wszystkie profesjonalne narzędzia naprawcze i pomiarowe. Nasze pogotowie elektryczne Tychy działa terminowo, rzetelnie i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy setki zadowolonych klientów. Wykonujemy pomiary i projektujemy instalacje elektryczne, naprawiamy awarie. Zadzwoń do elektryk Tychy - doradzimy i pomożemy.

Zadzwoń 24/7
+48 570 004 274
elektryk Tychy pogotowie elektryczne usługi instalacje elektryczne
W CZYM CI POMOŻEMY

Elektryk Tychy sprawdzone usługi i instalacje elektryczne 24h

Nasze pogotowie elektryczne Tychy świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu napraw i modernizacji instalacji elektrycznych. Zajmujemy się też podłączaniem sprzętów domowych, w tym płyt indukcyjnych, co wymaga uprawnień SEP. Każdy nasz elektryk Tychy dokłada wszelkich starań, aby wykonywane przez nas instalacje były wysokiej jakości i zapewniały bezpieczeństwo.

Awaria elektryczna może przytrafić się o każdej porze dnia lub nocy, ale elektryk Tychy jest dostępny 24/7. Wiele sprzętów pobiera prąd przez całą dobę, w związku z czym są one narażone na wadliwe działanie instalacji lub błędy po stronie operatora sieci energetycznej. Po przyjęciu zgłoszenia nasz profesjonalny elektryk Tychy od razu przystąpi do działania.

Awarie i Pogotowie elektryczne
Przyłącza i Instalacje elektryczne Tychy
Montaż/wymiana Lamp, Gniazdek, Wyłączników
Podłączanie Kuchenek i Płyt Indukcyjnych
Pomiary elektryczne
Inne Usługi elektryczne
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy sprawnie, rzetelnie i solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny Sprzęt i Obsługa 24/7
Poznaj nas lepiej

Pogotowie elektryczne Tychy

Wykonawszy profesjonalne oględziny, wycenimy koszt naprawy, ustalimy, jakie komponenty instalacji należy wymienić i przystąpimy do pracy. Wykorzystane przez nas podzespoły elektryczne objęte są dodatkową gwarancją producenta. Nasze pogotowie elektryczne Tychy działa przez całą dobę, a każe zgłoszenie traktujemy poważnie. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów i w przejrzysty sposób informujemy o przebiegu i kosztach naprawy.

Firma elektryczna Tychy

Pogotowie energetyczne Tychy - przykładowy zakres działań:

  • Kontakt z infolinią - od razu po telefonicznym zgłoszeniu przydzielimy do niego dostępnego elektryka.
  • Przyjazd fachowca - fachowiec niezwłocznie udaje się do Klienta wraz z niezbędnym do pracy sprzętem.
  • Oględziny i diagnoza - podczas przeglądu elektryk Tychy ustala, co jest przyczyną awarii.
  • Wycena i zatwierdzenie kosztów - Klient poznaje kosztorys naprawy, wie, ile kosztuje usługa, a ile części i zatwierdza wycenę.
  • Usunięcie awarii - elektryk usuwa uszkodzone elementy i zastępuje je nowymi.
  • Przekazanie raportu - po dokonaniu naprawy Klient otrzymuje pisemny opis prac, które zostały wykonane.
+20
Lat
doświadczenia
+1229
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Instalacje elektryczne Tychy

Położenie nowej instalacji elektrycznej znacznie zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort domowników. Zaufały nam setki klientów, dla których wykonaliśmy wiele nowych instalacji w domach mieszkalnych, lokalach usługowych oraz firmach. Każdy nasz elektryk Tychy posiada niezbędne uprawnienia SEP. Planujemy i wykonujemy instalacje elektryczne Tychy, trzymając się najnowszych standardów i norm technicznych, godząc to jednocześnie z wymaganiami naszych Klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, gdzie należy zastosować dodatkowe bezpieczniki i jaki rodzaj gniazdek elektrycznych sprawdzi się w łazience. Zajmujemy się także podłączaniem sprzętów AGD oraz montażem oświetlenia.

Elektryk Tychy usługi elektryczne

Nowe instalacje elektryczne muszą zostać sprawdzone, zanim zostaną dopuszczone do użytku. Prawo budowlane wymaga, aby przeglądy elektryczne były wykonywane przynajmniej raz do roku. Sprawdzamy wówczas wszystkie istotne parametry, wykorzystując do tego wysokiej jakości mierniki elektryczne. Posiadamy także uprawnienia do wykonywania odbiorów w nowych budynkach. Współpracujemy z firmami budowlanymi i deweloperskimi, posiadamy także szerokie doświadczenie i wiedzę na temat sprawności instalacji elektrycznych i nowinek z naszej branży. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości jesteśmy w stanie dokonać niezbędnych napraw lub zmodernizować instalację elektryczną w taki sposób, żeby działała prawidłowo.

Elektryk 24h z dojazdem do klienta

Zatrudniamy wyłącznie elektryków, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje. Nasza firma działa w branży elektrycznej od dawna. Znamy się na starych typach instalacji, które wymagają wymiany, a także na nowościach i rozwiązaniach opartych o zaawansowaną elektronikę.

Bezpieczeństwo i sprawność instalacji zależą od jakości komponentów oraz wykonania. Każdy elektryk Tychy w naszym zespole przykłada do tego znaczną uwagę, aby nasze naprawy były docelowe i nie wymagały późniejszych interwencji. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, nie wybierając dróg na skróty.

Jako pogotowie elektryczne Tychy jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przez całą dobę. W trybie interwencyjnym usuwamy awarie także w dni świąteczne i wolne od pracy, również w nocy.

Pogotowie elektryczne Tychy

Samodzielne naprawianie instalacji elektrycznej, nawet niewielkich jej fragmentów, jest niebezpieczne, może doprowadzić do zwarcia lub porażenia. Nasi fachowcy stosują wszystkie niezbędne środki ochrony, takie jak gumowe rękawice i okulary ochronne. Wiemy, jak wyłączyć instalację elektryczną i co zrobić, gdy nie ma takiej możliwości. Dobrze wykonana instalacja elektryczna zapewnia zwiększoną ochronę przed pożarem.

Znaczna część pożarów w tzw. starym budownictwie spowodowana jest przez fatalną jakość instalacji elektrycznych. Usuwamy awarie, a także modernizujemy stare instalacje, wymieniając przyłącza, przewody oraz punkty poboru mocy. Jako elektryk Tychy posiadamy zespoły w terenie, które są w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce awarii i zaradzić jej skutkom.

Zajmujemy się nie tylko instalacjami elektrycznymi o napięciu 230 V. Dla naszych klientów indywidualnych i biznesowych świadczymy usługi instalacyjne i serwisowe dla instalacji niskonapięciowych, takich jak alarmy, monitoringi czy domofony. Montaż i podłączenie domofonu w domu mieszkalnym znacznie zwiększa komfort. Profesjonalny elektryk Tychy zajmie się tym w ciągu godziny.

Świadczymy usługi z zakresu podłączenia samych urządzeń, jak i zaprojektowania oraz wykonania kompleksowej instalacji niskoprądowej. Cieszymy się dużym uznaniem wśród klientów biznesowych, których firmy chronione są przez systemy alarmowe oraz kamery monitoringu. Naprawiamy także skrzynki rozdzielcze oraz montujemy dodatkowe zabezpieczenia, które mają chronić drogi sprzęt elektroniczny przed uszkodzeniem w wyniku skoku lub spadku napięcia w sieci energetycznej.

Copyright © 2023 zaufanyelektryk.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 004 274