Elektryk Katowice - usługi i instalacje elektryczne

Jako profesjonalny elektryk Katowice wykonujemy naprawy uszkodzonych instalacji elektrycznych w domach, biurach, sklepach, magazynach i zakładach produkcyjnych. Jako pogotowie elektryczne Katowice oferujemy kompleksowe usługi elektryczne. Podejmujemy się interwencji w nagłych przypadkach, gdy czas reakcji jest kluczowy.

Żeby skorzystać z naszych usług, które świadczymy jako elektryk Katowice, wystarczy zadzwonić na naszą infolinię. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne - świadczą o tym pozytywne opinie u setek zadowolonych klientów.

Zadzwoń 24/7
+48 570 004 274
elektryk Katowice pogotowie elektryczne usługi instalacje elektryczne
W CZYM CI POMOŻEMY

Elektryk Katowice sprawdzone usługi i instalacje elektryczne 24h

Świadczone przez nas usługi elektryczne Katowice wykonujemy zgodnie z najlepszymi standardami. Trzymamy się europejskich norm jakości i wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. W ramach usług elektrycznych jako elektryk Katowice świadczymy naprawy:

Nasze pogotowie elektryczne Katowice służy Państwu pomocą przez całą dobę. Zespoły naprawcze pozostają do dyspozycji Klientów przez siedem dni w tygodniu, także w dni ustawowo wolne od pracy i święta. Niespodziewana awaria zasilania jest poważnym problemem i zdajemy sobie z tego sprawę. Nawet pozornie niewielka awaria, jak niedziałające gniazdko elektryczne, może doprowadzić do wybuchu pożaru.

Awarie i Pogotowie elektryczne
Przyłącza i Instalacje elektryczne Katowice
Montaż/wymiana Lamp, Gniazdek, Wyłączników
Podłączanie Kuchenek i Płyt Indukcyjnych
Pomiary elektryczne
Inne Usługi elektryczne
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy sprawnie, rzetelnie i solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny Sprzęt i Obsługa 24/7
Poznaj nas lepiej

Pogotowie elektryczne Katowice

Jako elektryk Katowice nie bagatelizujemy żadnego zgłoszenia. Ekipy naprawcze pozostają w terenie, dlatego czas reakcji jest krótki nawet w dni powszednie, gdy przemieszczanie się po Katowicach utrudnia duże natężenie ruchu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc była profesjonalna, efektywna i optymalna pod względem czasu i kosztów.

Nasza firma świadczy usługi nie tylko z zakresu interwencyjnych napraw. Jako elektryk Katowice oferujemy projektowanie, montaż, przebudowę i pomiary wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych.

  • Upalonych styków i wyrwanych gniazd elektrycznych
  • Zwęglonych obwodów zasilania i przewodów
  • Uszkodzonych puszek instalacyjnych
  • Wykrzywionych lub wyłamanych bolców ochronnych
  • Uszkodzonych skrzynek rozdzielczych i spalonych bezpieczników
  • Wadliwie działających urządzeń AGD

Firma elektryczna Katowice

Nasi fachowcy z elektryk Katowice posiadają uprawnienia SEP niezbędne do prac przy przyłączach domowych do sieci energetycznych. Wystawiamy dokumenty, które są uznawane przez operatorów sieci energetycznych. Uprawnieni elektrycy z naszej firmy są w stanie przeprowadzić rzetelny i fachowy przegląd instalacji elektrycznej, a także wykonać odbiór powykonawczy.

Elektryka to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Posiadamy szerokie kontakty w hurtowniach elektrycznych, dzięki czemu możemy pomóc w doborze niezbędnych elementów oraz uzyskaniu korzystnych cen.

+21
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Instalacje elektryczne Katowice

Nasze ekipy montażowe są w stanie zainstalować zewnętrzy system oświetlenia, doprowadzić energię elektryczną do bramy automatycznej czy pergoli ogrodowej. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń, które realizujemy jako uznany elektryk Katowice.

  • Usługi pomiarowe - kontrola parametrów pracy instalacji elektrycznej jest niezbędna, żeby ustalić, czy potrzebna jest już jej wymiana.
  • Renowacja instalacji - po około dwudziestu latach przewody zaczynają się utleniać, co prowadzi do spadków napięcia i stwarza zagrożenie.
  • Montaż instalacji przeciwpożarowych - system czujników jest niezbędny w budynkach, które ogrzewane są paliwem stałym, a w szczególności węglem.

Elektryk Katowice usługi elektryczne

Standardowe napięcie w domowej instalacji elektrycznej wynosi 230-240 V. Coraz powszechniejsze jest zastosowanie urządzeń, które do pracy potrzebują napięcia wynoszącego 12, 24 lub 48 V. Jako elektryk Katowice zajmujemy się podłączaniem takich urządzeń i przystosowywaniem instalacji elektrycznej do ich wykorzystania.

Może wymagać to zakupu i montażu dodatkowego zasilania, jak na przykład podczas tworzenia oświetlenia z pasków LED. Nasz elektryk Katowice zamontuje także urządzenia domofonowe, kamery, centrale sterujące do systemów smart home czy czujniki alarmów. W przypadku skomplikowanych i wymagających instalacji nie wycofujemy się, a podajemy indywidualną wycenę i określamy precyzyjnie, jak szybko uda się nam z tym uporać.

Elektryk 24h Katowice z dojazdem do klienta

Cieszymy się uznaniem klientów, a nasza pozycja na rynku usług elektrycznych jest niezwykle mocna. Mimo to posiadamy uczciwe ceny oparte o standardy rynkowe, które są konkurencyjne i przystępne. Każdy nasz elektryk Katowice posiada niezbędne uprawnienia, a na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia przydzielamy do niego jeden z naszych zespołów naprawczych, który udaje się na miejsce i dokonuje wstępnych oględzin. Nasz zespół elektryk Katowice wyposażony jest we wszystkie potrzebne narzędzia oraz najczęściej używane części zamienne, takie jak bezpieczniki, przełączniki czy puszki instalacyjne.

Pogotowie elektryczne Katowice

Przykładamy ogromną uwagę do tego, żeby nasze usługi były wykonane porządnie - wysoka jakość jest naszym znakiem rozpoznawczym. Naprawiane lub montowane przez nas instalacje nie wymagają poprawek i modernizacji. Znamy najnowsze standardy i techniki wykorzystywane podczas pracy i wdrażamy je u siebie w formie restrykcyjnych procedur.

Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów o każdej porze dnia i nocy. Mamy świadomość tego, jak dużą rolę w codziennym życiu odgrywa bezpieczny dostęp do energii elektrycznej. Nasze usługi realizujemy szybko, sprawnie i w uczciwej cenie.

Copyright © 2023 zaufanyelektryk.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 004 274