Elektryk Zabrze pogotowie elektryczne usługi i instalacje elektryczne

Jako elektryk Zabrze świadczymy szereg kompleksowych usług z zakresu remontów i modernizacji instalacji elektrycznych. Nasze pogotowie elektryczne Zabrze pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Jedyne, co należy zrobić, to zadzwonić na naszą infolinię. Nasz elektryk Zabrze jest w stanie precyzyjnie określić przyczynę każdej awarii.

Zadzwoń 24/7
+48 570 004 274
elektryk Zabrze pogotowie elektryczne usługi instalacje elektryczne
W CZYM CI POMOŻEMY

Elektryk Zabrze sprawdzone usługi i instalacje elektryczne 24h

Jako elektryk Zabrze nasza firma stawia przede wszystkim na przejrzyste zasady i bezpieczeństwo. Przed rozpoczęciem pracy wykonujemy dokładne oględziny i szacujemy koszt przeprowadzonej naprawy. W sytuacji, gdy potrzebne są dodatkowe komponenty, na przykład przewody lub styki, pomagamy w ich zakupie w jednej z zaprzyjaźnionych hurtowni, co pozwala osiągnąć korzystniejszą cenę.

Działamy nie tylko w zakresie interwencyjnych napraw realizowanych przez pogotowie elektryczne Zabrze. Nasz elektryk Zabrze świadczy wszelkie usługi elektryczne związane z modernizowaniem i budowaniem zupełnie nowych instalacji. Zajmujemy się instalacjami wysoko- i niskonapięciowymi.

Awarie i Pogotowie elektryczne
Przyłącza i Instalacje elektryczne Zabrze
Montaż/wymiana Lamp, Gniazdek, Wyłączników
Podłączanie Kuchenek i Płyt Indukcyjnych
Pomiary elektryczne
Inne Usługi elektryczne
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy sprawnie, rzetelnie i solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny Sprzęt i Obsługa 24/7
Poznaj nas lepiej

Pogotowie elektryczne Zabrze

Niezwłocznie przyślemy nasz zespół pogotowie elektryczne Zabrze, który znajduje się akurat w okolicy. Pozwala to na maksymalne skrócenie czasu, jaki potrzebny jest na reakcję podczas pojawienia się nagłej awarii.

Najczęstsze objawy awarii:

 • Częste zaniki prądu
 • Wybijanie bezpieczników po podłączeniu nowego urządzenia
 • Załączanie się dodatkowych zabezpieczeń użytych w skrzynce rozdzielczej
 • Skwierczenie przewodów
 • Pojawianie się dymu i iskier w gniazdkach elektrycznych

Po zaobserwowaniu któregoś z tych objawów, należy niezwłocznie wezwać nasze pogotowie elektryczne Zabrze. Wyspecjalizowany elektryk Zabrze poradzi sobie także z nietypowymi instalacjami. Wczesne wykrycie awarii pozwala na szybką i precyzyjną reakcję, co redukuje poziom zagrożenia i zmniejsza koszty.

Firma elektryczna Zabrze

W firmach przerwy w dostawie prądu mogą powodować ogromne straty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby reakcja elektryk Zabrze była nie tylko profesjonalna i efektywna, ale też błyskawiczna.

Każdy nasz Klient jest dla nas ważny - zdajemy sobie sprawę z niezwykłej roli, jaką energia elektryczna ma dzisiaj w naszym Świecie. Po zgłoszeniu awarii nie zwlekamy, ale od razu przekazujemy sprawę do zespołu interwencyjnego, którym kieruje doświadczony elektryk Zabrze. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu najnowszych technologii elektrycznych pozwalają nam na sprawne diagnozowanie i usuwanie awarii. W Zabrzu cieszymy się wspaniałą opinią, a Klienci kontaktują się z nami z całego regionu.

+20
Lat
doświadczenia
+1229
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Instalacje elektryczne Zabrze

Wysoki poziom bezpieczeństwa naszych instalacji elektrycznych osiągamy dzięki wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń pomiarowych. Nasz elektryk Zabrze gromadzi informacje na temat parametrów instalacji elektrycznej, na podstawie których ocenia jej stan techniczny.

Świadczymy różnorodne usługi elektryczne Zabrze:

 • Naprawa usterek instalacji oraz urządzeń elektrycznych
 • Całodobowa pomoc pogotowia elektrycznego
 • Projektowanie i doradztwo podczas budowy nowych instalacji
 • Montowanie przyłączy elektrycznych w budynkach
 • Wykonywanie kontrolnych pomiarów elektrycznych
 • Przygotowanie i montaż instalacji oświetleniowych w budynkach i na zewnątrz
 • Montaż i modernizacja instalacji elektrycznych w halach produkcyjnych i magazynowych
 • Renowacja starych typów instalacji zgodnie z najnowszymi standardami
 • Ponowne wstawianie wyrwanych gniazdek i uszkodzonych włączników

Elektryk Zabrze usługi elektryczne

Pozwala to na uniknięcie pożaru, zwarcia lub uszkodzenia sprzętu. Pomiarom kontrolnym podlegają urządzenia znajdujące się w skrzynkach rozdzielczych oraz bezpiecznikowych, a także punkty poboru energii, czyli gniazdka elektryczne. Elektryk Zabrze wykorzystuje mierniki elektryczne, które są zalegalizowane, a ich wyniki są regularnie weryfikowane.

Nawet najmniejsze prace naprawcze wykonujemy starannie i profesjonalnie, żeby nie pojawiała się konieczność wykonywania jakichkolwiek poprawek. Bezpieczna instalacja elektryczna Zabrze wpływa na komfort użytkowania budynku, niezależnie od jego przeznaczenia. Podczas projektowania nowych instalacji uwzględniamy najnowsze rozwiązania technologiczne, znowelizowane przepisy prawa budowlanego oraz specyficzne życzenia naszych Klientów.

Elektryk 24h z dojazdem do klienta

Nasze profesjonalne zespoły fachowców z elektryk Zabrze świadczą kompleksowe usługi projektowe, montażowe i naprawcze. Mogą Państwo skorzystać także z doradztwa i konsultacji. Znamy się nie tylko na instalacjach elektrycznych, ale też na alarmach, kamerach, domofonach i sieciach przesyłających dane. W przypadku napraw, które nie wymagają błyskawicznej reakcji, umawiamy się z Klientami na dogodne dla nich terminy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do kucia ścian i usuwania starych przewodów. Jednocześnie kładziemy duży nacisk na to, aby podczas remontu zabezpieczyć wszystkie powierzchnie, które mogą się zabrudzić. Nasz elektryk Zabrze poradzi sobie także w sytuacji, gdy Klient nie dysponuje dokumentacją techniczną budynku. Zakres modernizacji i naprawy zawsze ustalany jest indywidualnie. Pomagamy wybrać odpowiednią skrzynkę rozdzielczą, a także moc bezpieczników. Stare okablowanie to jedna z najczęstszych przyczyn pożarów oraz awarii, dlatego warto kontrolować jego stan oraz modernizować je, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Pogotowie elektryczne Zabrze

Prace modernizacyjne i remontowe związane z instalacjami elektrycznymi należy wykonywać według ściśle określonych norm i reguł bezpieczeństwa. Dobrze wykonana instalacja elektryczna nie stanowi zagrożenia dla użytkowników oraz budynku, w którym się znajduje. Stare aluminiowe przewody należy wymienić po około 20 latach użytkowania.

Wymieniamy uszkodzone i utlenione przewody oraz przestarzałe elementy instalacji. Zapobiega to zwarciom, przepięciom, przeciążeniom i przepaleniom. Źle wykonana lub przestarzała instalacja elektryczna może doprowadzić do uszkodzenia podłączonych do niej urządzeń, a także do wybuchu pożaru.

Copyright © 2023 zaufanyelektryk.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 004 274